Now Foods Glycine 1000mg 100 капсул

Отзывы:
(0)
  • Производитель: NOW
  • Наличие: Есть в наличии
460грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним

Now Foods Glycine 1000mg 100 капсул – чудове джерело гліцину для додаткового вживання у вигляды БАД. Гліцин (Glycine) - це амінокислота з вираженою седативною, ноотропною та антистресорною дією, основна речовина для синтезу колагену.


Гліцин (Glycine) - амінокислота, яка впливає на багато біохімічних реакцій організму. Гліцин необхідний для вибудовування ниток ДНК, РНК та функціонування клітин організму. Гліцин є компонентом колагену. Він важливий для сполучних тканин, сухожилля, зростання м'язів.

Now Foods Glycine 1000mg 100 капсул регулює кількість цукру в крові, забезпечує енергією всі тканини та клітини організму. Гліцин Нау фудз також відіграє роль заспокійливого нейромедіатора у мозку, забезпечуючи передачу нервових імпульсів. Крім того, він необхідний для підтримки нормальних фаз сну.Склад ( порцыя 1 капсула):

Гліцин – 1000 мг


Рекомендації по застосуванню:

Приймати по 1 капсулі 1-3 рази на день або за призначенням лікаря.


Застереження:

При вагітності, годуванні грудьми, прийомі медичних препаратів чи наявності будь-яких захворювань слід проконсультуватися з лікарем перед вживанням харчових добавок. У разі виникнення побічних реакцій припиніть використання та проконсультуйтеся з лікарем.

 

Купити глыцин Харкыв Now Foods Glycine 1000mg 100 капсул недорого можливо в нашому магазины спортивного харчування ( купить глицин Харьков):

 

Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.