NOW Magnesium Citrate 400 мг 90 softgels

Отзывы:
(0)
  • Производитель: NOW
  • Наличие: Есть в наличии
510грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним

NOW Magnesium Citrate 400 мг 90 softgels – це харчова добавка для легкого засвоєння , яка є джерелом цитрату магнію.

Магній –  важливий елемент, потрібний для правильного функціонування організму в цілому та його окремих систем, включаючи нервову, серцево-судинну та опорно-рухову системи. На жаль, сьогодні великий відсоток населення розвинених країн страждає на дефіцит цього макроелемента. Це пов'язано, зокрема, при неправильному харчуванні, що містить велику кількість консервантів або при вживанні кави. Фізичні навантаження, стрес та використання гормональної контрацепції також знижують концентрацію цього елемента. Вирішенням цієї проблеми є добавка цього елемента.

 

Будучи одним з основних регуляторів нервової системи, магній покращує концентрацію уваги та пам'ять, надає заспокійливу дію. Магній позитивно впливає на роботу серцево судинної системи за рахунок оптимізації артеріального тиску та рівня холестерину, відповідального за розвиток атеросклерозу. Тому, купуючи цей продукт, ми підтримуємо роботу  серця.

 

Магній, як другий за важливістю внутрішньоклітинний катіон та активатор близько 300 ферментів вуглеводного, жирового або білкового обміну, виконує низку інших функцій, що відповідають за правильне функціонування окремих систем органів.

 

Склад ( порція – 3 капсули):

Магнію цитрат – 400 мг

Рекомендації щодо застосування

Приймати по 3 капсули на день під час їжі бажано дрібною дозою.

Купити магнію цитрат
NOW Magnesium Citrate 400 мг 90 softgels в Харкові можливо в нашому магазині спортивного харчування

 

NOW

Отзывов (0)

Нет отзывов о данном товаре.