Universal Animal Flex 44 pak

ТОП продаж
Universal Animal Flex 44 pak
Отзывы:
(2)
1 610грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним

Universal Animal Flex 44 pak - якісна допомога Вашим суглобам та зв'язкам

 

Universal Animal Flex 44 pak - один з найкращих продуктів у світі для якісної та ефективної

профілактики травм у спортсменів та вікових проблем суглобів та зв'язок. Висока американська якість, ефективність та доступна ціна. Продукт відмінно поєднується з іншими видами продуктів для здоров'я суглобів та колагеном. Він покращує постачання суглоба необхідними для нормального функціонування речовинами, допомагає зняти болючі відчуття, прискорює відновлення після пошкоджень різної етіології.

 

 

Для чого потрібно використовувати Universal Animal Flex 44 pak:

  - Профілактика спортивних травм,

  - Профілактика вікових змін суглобів,

  - Відновлення після травм

 

Сучасний спорт це не лише перемоги, досягнення та результати. Це на жаль і їх неодмінний і неприємний супутник- травми. У силових та активних видах спорту, у тому числі й у бодібілдингу, через їх специфіку найпоширенішими видами трав є ушкодження суглобів та зв'язок. Травми запобігти дуже складно, проте застосування профілактичних заходів. Прийом відповідних продуктів спортивного харчування здатні суттєво знизити ризик виникнення. Найбільш ефективні у цьому аспекті комплексні препарати з широким складом. Одним із таких і є препарат американського бренду Universal - Animal Flex. Це продукт, розроблений спеціально для серйозних спортсменів та серйозних навантажень, проте він добре підійде і звичайним людям, які ведуть активний спосіб життя.

 

Animal Flex (Анімал флекс) –ефективний і потужний препарат з повним комплексом компонентів, які можуть позитивно впливати на тканини суглобів і зв'язок. Його активно застосовують у таких травмонебезпечних видах спорту як футбол, пауерліфтинг, велоспорт, важка атлетика, регбі та багато інших. У нашого магазину є певний досвід співпраці з представниками цих видів спорту, а також гандболу, плавання, баскетболу та легкої атлетики. І в кожному з цих видів спорту Анімал флекс вважають одним із найкращих продуктів.

 

Якщо Ви вирішили, що Вам необхідно купити препарат для суглобів та зв'язок, пам'ятайте, що Animal Flex – дуже гарне рішення. Він може замінити кілька різних препаратів. Вам не треба буде приймати їх протягом цілого дня. Одного прийому Animal Flex буде цілком достатньо. Кожен його пакет містить кілька різних комплексів, спеціально створених для ефективної підтримки працездатності суглобів, сухожиль і запобігання травмам, пов'язаним з великими навантаженнями. Пам'ятайте – профілактика травми набагато простіше і дешевше, ніж її лікування. Так само непогано підходить цей препарат для профілактики вікових змін, що відбуваються із суглобами.

 

Universal Animal Flex 44 pak - займає друге місце у світі за популярністю серед продуктів даної категорії, має значну кількість повторних покупок, позитивних відгуків і входить до найпопулярніших продуктів у нашому інтернет магазині спортивного харчування. Це теж говорить про його ефективність та затребуваність, адже Animal Flex дуже багатий на такі важливі для правильного функціонування суглобів компоненти, як глюкозамін, хондроїтин або MSM, які входять до складу багатьох лікарських препаратів та комплексів.

 

Варто зазначити, що ціна на продукцію спортивного харчування значно нижча за аналогічні медикаментозні препарати або БАДи. В принципі Animal Flex це один із тих препаратів спортивного харчування, який на сьогодні практично не потребує рекламної підтримки. Його купують, використовують та рекомендують друзям уже протягом багатьох років, а це найкраща реклама.

 

Universal Animal Flex склад:

вітамін C-100 мг

вітамін E-100 мг

селен - 70 мкг

марганець - 1 мг

цинк -15 мг

 

Joint Construction Complex-3000 мг

глюкозамін

MSM

хондроїтину сульфат

 

Joint Lubrication Complex-1000 мг

олія насіння льону

гіалуронова кислота

 

Joint Support Complex-1000 мг

бромелайн

екстракт кореня імбиру

екстракт куркуми

кверцетин

       

Universal Animal Flex як приймати:

Приймати по одному пакетику на день. З метою підвищення ефективності спільно з анімальним флексом часто застосовують колаген. В одній упаковці міститься 44 порції продукту.

Зверніть увагу і на ще один хороший та недорогий препарат для суглобів та зв'язок

Купити Universal Animal Flex в Харкові та з доставкою по Україні можна в інтернет магазині спортивного харчування Халк, вибирай для себе найкращі препарати для суглобів та зв'язок!

Universal, суставы и связки

Отзывов (2)
Дмитро
Дмитро
16.07.2021
Дуже хороша робоча штука. Маю проблемне колiно- результатом задоволений
Игорь Николаевич
Игорь Николаевич
14.06.2021
Уже несколько лет 3 раза в год как часы