NOW Omega-3 500 капсул

ТОП продаж
NOW Omega-3 500 капсул
Отзывы:
(1)
  • Производитель: NOW
  • Наличие: Нет в наличии
1 200грн.

NOW Omega-3 500 капсул - найвищий рівень очистки

NOW Omega-3 500 капсул – продукт рівня Premium, який містить поліненасичені жирні кислоти, виготовлені з жиру морської риби методом молекулярної дистиляції. Високий рівень очищення дозволяє досягти максимальної безпеки для споживача.

 

 

Ненасичені жирні кислоти Омега 3 мають в організмі безліч позитивних функцій. Це профілактика серцево-судинної системи, контроль рівня холестерину, здоров'я волосся, шкіри, профілактика стресів роботи головного мозку. Застосування риб'ячого жиру допомагає безпечно боротися із зайвою вагою.

 

NOW Omega-3500 капсул (now omega-3500 softgels) - один з найбільш очищених продуктів у своїй групі. Він відповідає всім найсучаснішим стандартам безпеки Європи та США, максимально очищений від важких металів та інших речовин. Аналізами підтверджено повну відсутність потенційно небезпечних концентрацій забруднюючих речовин (ртуть, важкі метали, мікропластик, діоксини та ін.). Цей продукт підійде всім, хто піклується про своє здоров'я. Омега 3купити Харків ( омега 3 купить Харьков)

 

 

 

Склад (2 капсули):

 

Усього жирів 2 г

Транс-жири 0 г

Поліненасичені жири 2 г

Холестерин 0 мг

Концентрат натурального риб'ячого жиру 2000 мг

Омега-3 жирні кислоти:

Ейкозапентаєнової кислоти (ЕПК) 360 мг

Докозагексаєнова кислота (ДГК) 240 мг

 

омега-3 now як приймати:

 

Вживати по одній капсулі на добу з основним прийомом їжі.

 

У нашому магазині Ви зможете придбати NOW Omega-3 500 капсул Харків Україна недорого.

Продукт відмінно поєднується з іншими видами спортивного харчування та добавками для здоров'я та краси. Риб'ячий жир високого ступеня очищення купити в Харкові.

 

NOW, рыбий жир. омега 3

Отзывов (1)
Юля
Юля
21.02.2021
Покупаю эту омегу для всей семьи. Я довольна, на четверых сложно найти что-то выгоднее. В этом магазине покупаю омега 3 постоянно - хорошая цена