NOW Omega 3 100 капсул

ТОП продаж
NOW Omega 3 100 капсул
Отзывы:
(1)
  • Производитель: NOW
  • Наличие: Есть в наличии
300грн.
Купить в один клик
Введите номер телефона и мы перезвоним

NOW Omega 3 100 капсул  - омега 3 екстра якості очищений методом молекулярної дистиляції

Вживання NOW Omega 3 100 капсул має безліч позитивних ефектів для організму, нормальний перебіг у ньому найрізноманітніших процесів. Це високоякісний продукт, отриманий з морської риби та очищений на молекулярному рівні. Він допомагає організму впоратися із запальними

процесами, що позитивно впливає на стан різних органів і систем. Включення до раціону Омега 3

нормалізує згортання та в'язкість крові, знижує рівень атерогенних тригліцеридів та ліпопротеїдів.

низької густини. (омега 3 now купити Харків)

 

 

При виробництві NOW Омега 3 100 капсул використовується тільки найкращий риб'ячий жир, який у максимальній ступеня очищається від можливих домішок та забруднюючих речовин, таких як важкі метали, діоксин, нітрити та інших. Очищення від шкідливих домішок домішок проводиться найсучаснішим методом молекулярної дистиляції. Численні позитивні відгуки при використанні NOW Omega 3100 капсул тільки підтверджують його високу якість. Аналізами підтверджено повну відсутність потенційно небезпечних концентрацій забруднюючих речовин (ртуть, важкі метали, мікропластик, діоксини та ін.).

 

 

Склад (порція 2 капсули):

Натуральний концентрат риб'ячого жиру – 2 г,

В тому числі:

EPA - 360 мг,

DHA - 240 мг,

 

Як приймати риб'ячий жир NOW Omega3:

 

Застосування омега 3 показано для профілактики захворювань серцево-судинної системи, запобігання інфарктів, інсультів, склерозу судин, гіпертонії, тромбофлебіту. Омега 3 також активно застосовується для профілактики порушень кровообігу головного мозку, проблем у роботі ендокринної системи та органів травлення. Риб'ячий жир NOW Omega 3 100 softgels також позитивно впливає на здоров'я шкіри.

 

 

 

Придбати NOW Omega 3 100 капсул у Харкові за найкращою ціною, а також з доставкою по всій Україні можна у нашому магазині спортивного харчування. Цей препарат можна використовувати, як в якості окремої харчової добавки, так і у поєднанні з іншими видами спортивного харчування. Застосування риб'ячого жиру значно підвищує ефективність засвоєння препаратів для суглобів та зв'язок та жиророзчинних вітамінів.

Можливо Вас також зацікавить концентрований риб'ячий жир Olimp Gold Omega-3 60 caps.

Полезная информация по теме: Сертификат IFOS - важный показатель качества Омега 3

Отзывов (1)
Юля
Юля
03.07.2021
Хорошая омега 3 и цена нормальная